Sport

Superiore, sfidat luhen në 5 orare të ndryshme

Superiore, sfidat luhen në 5 orare të ndryshme

Pese orare te ndryshme per takimet e javes se 25 te kampionatit. Ne kushtet kur interesi per garen eshte ne shkallen me ...
Seria A/ Milani nuk ndalet, merr tre pikë ndaj Kievos

Seria A/ Milani nuk ndalet, merr tre pikë ndaj Kievos

Milani ka triumfuar përballë Kievos në “San Siro” duke fituar me rezultatin 3-1. Kjo është fitorja e tretë r
La Liga/ Barcelona mposht Celta Vigon dhe ruan kreun

La Liga/ Barcelona mposht Celta Vigon dhe ruan kreun

Barcelona ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-0 Celta Vigon, për ta rimarrë kreun në La Liga. Një fitore spektakolare p
Premier League/ Liverpooli fiton supersfidën përballë Arsenalit

Premier League/ Liverpooli fiton supersfidën përballë Arsenalit

Liverpooli ka mposhtur me shifrat 3-1 Arsenalin në “Anfield”. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp iu është rikthyer fito