Basha mërzitet nga shkarkimi i Manjanit: Meta i është nënshtruar Ramës!

basha aleatLulzim Basha ka dalë në një konferencë për shtyp për të reaguar lidhur me shkarkimin e Ylli Manjanit si ministër i Drejtësisë.

Basha deklaroi se “Manjani u shkarkua pasi denoncoi krimet e qeverisë dhe i tha Ramës të vërtetën në sy”.

“Meta iu nënshtrua Ramës për shkarkimin e Manjanit”, tha Basha.

Ai shtoi se e vetmja rrugë është largimi i kësaj qeverie.

Source: gazetatema.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *