Amerikanet

FOTOT/ Kush është “spiunia” super seksi ruse, që “alarmoi” amerikanët”?

Aktualitet, Amerikanet, Lifestyle, Modele, Ruse, Spiunë
Një modele ruse e Playboy është ndaluar nga agjentët amerikane kur mbërriti në Los Angeles pasi mendohet se është spiune. Victoria Bonya, 37 vjeçe thotë në një postim online se ishte kontrolluat imtësisht nga agjentët, pasi gjetën në valixhet e saj një kartë për Spy-Land, një kompani e specializuar për kamerat e fshehta. “Në vend që të më bënin pyetje të vërteta, oficerët vendosën të flasim për presidentin tonë”, ka shkruar ajo në Instagram. “Duke menduar pozicionin tim, nisën të më flisnin për KGB. Fillova të qesh, sepse mendova se ishte një lojë, derisa më pyetën tre herë për të njëjtën gjë”, shton modelja. Bonya më në fund i bindi autoritetet e Los Angeles dhe karta ishte një kartvizitë e zakonshme pasi u tregoi llogarinë në rrjetet sociale. Ajo ka 1.9 milionë ndjekës në Twitter dhe më