beniada

FOTOT/ Mbesa e Bujar Nishanit që të lë pa fjalë

Aktualitet, beniada, Lifestyle, nishani
Beniada Nishani (Jakic), mbesa e Bujar Nishanit, e cila është duke bërë karrierë si modele në Itali, ka folur sërish. Ajo thotë se “Bujar Nishani, që është kushëriri i tim eti, dhe bashkë ata janë si vëllezër”. Beniada është larguar që dy vjeç nga Shqipëria. Mbesa e Nishanit thotë se është single dhe nuk ka të dashur. Source: gazetatema.net