çmend

VIDEO/ Kjo moderatore çmend shikuesit. Dhe nuk e ka fajin tema për psikologjinë

VIDEO/ Kjo moderatore çmend shikuesit. Dhe nuk e ka fajin tema për psikologjinë

Aktualitet, çmend, Gjoksi, Lifestyle, moderatore, shikues
Një moderatore zbaviti jo pak ndjekësit e saj, ndërsa prezantoi emisionin e veshur me një fustan të hollë, i cili e tregonte thuajse nudo. Jenny Scordamaglia, 28 vjeçe nga Miami nuk e pati fare problem që t’i tregonte audiencës së saj gjoksin, pasi fustani blu që mbante veshur nuk arriti që të mbulonte pjesët e saj intime. Përveç pyetjeve për ndonjë paqartësi të mundshme në lidhjen me temën e emisionit, që ishte psikologjia, shikuesit kanë ngelur të çuditur se përse moderatorja tërheqëse i kishte lënë veshjet intime në shtëpi. Source: gazetatema.net