Gazetaret

Gazetaria e “pisanjosëve” dhe unë

Aktualitet, Blogu TemA, Braçe, Gazetaret, Koment
Nga Erjon Braçe Qimit dhe Qimes, Ju dhembi shume e enjtja! Vecanerisht e verteta mbi “lidhjet kriminale te Erion Braces”, sherbyer si shpifje nga Berisha dhe, lepire nga keta me te gjithe gjuhen, gjere e gjate, madje deri ne lakimet me te pista! E verteta me foto e se enjtes su mjaftoi! Edhe pse sfidova Berishen, keta natyrisht, per te treguar qofte edhe nje prove sado periferike kunder meje; Jo vetem qe se bene, jo vetem qe pas kesaj nuk kerkuan ndjese, por u rikthyen te shpifin serish. Qimi dhe Qimja, kane zbuluar veshjet e mia “firmato” e “te shtrenjta”! Ja ku i keni! Palltoja e famshme, kushton vec 21.990 leke; Po eshte e Zara-s por kaq kushton; ose 159.90 eu sa e bleva une. Pas 10 vitesh me nje pallto, vjet ne dimer vendosa te blej kete pallto. Pant