Goditi

Goditi me grusht Kreshnik Spahiun, protestuesit “hakmerren” ndaj 34 vjeçarit

Aktualitet, Dhunohet, Goditi, Kronika, protestuesit, Spahiun
Flamur Pirraçi u arrestua ditën e sotme si autor i dhunës fizike dhe grushteve ndaj kreut të AK-së Kreshnik Spahiu në çadrën e opozitës. Por duket se incidenti i dhunshëm brenda çadrës nuk u mbyll me grushtet e 34 vjeçarit. Mësohet se pasi qëlloi me grusht Spahiun, protestuesit dhe mbështetësit e Aleancës Kuqezi sulmuan 34-vjeçarin duke e goditur në fytyrë. Fotot e mëposhtme tregojnë momentet e para të shoqërimit nga policia të Flamur Pirraçit, të cilit i duken goditjet në fytyrë. Source: gazetatema.net