Ndeshet

Klubi i Korabit tregon ndeshjet ku janë penalizuar nga arbitrat

Klubi i Korabit tregon ndeshjet ku janë penalizuar nga arbitrat

Arbitrat, Korabi, Ndeshet, Penalizimet, Sport
Klubi i Korabit ka publikuar të gjitha ndeshjet kur skuadra e tyre është penalizuar nga gafat e arbitrave. Duke marrë shkas nga përballja e fundit me Skëndërbeun ku skuadra e Korabit humbi me rezultatin 1-0 me anë të një penalltie shumë të dyshimitë, ka shtyrë drejtuesit e klubit që të reagojnë përmes një konference për shtyp. Në deklaratën e publikuar nga drejtuesit e ekipit dibran atyre iu janë mohuar gjashtë penallti të padhëna, janë ndëshkuar me katër gola jo të rregullt dhe iu janë mohuar gjithashtu dhe katër gola. Reagimi i plotë i skuadrës së Korabit. MOVIOLA 8 ndeshjet që Korabi është ndëshkuar në këtë sezon nga gjyqtarët. E nisëm këtë sezon në Superiore si debutues, ku përpos dëshirës për të arritur sa më lart, zhvilluam edhe një merkato cilësore. Fati e kishim kundër, por jo vetë