Teuta

Partizani nis përgatitjet për ndeshjen ndaj Teutës

Partizani nis përgatitjet për ndeshjen ndaj Teutës

Partizani, Pergatitjet, Sport, Teuta
Pas fitores kundër Vllaznisë me rezultatin 2-1, Partizani ka rinisur përgatitjet për ndeshjen e rradhës kundër Teutës. Nën urdhrat e trainerit, Sulejman Starova, kanë qenë të pranishëm të gjithë lojtarët, përfshirë edhe mesfushorin Cetkoviç, i cili ka zhvilluar normalisht seancën e sotme duke mos shfaqur probleme. Për ndeshjen ndaj bregdetarëve në dispozicion të skuadrës do të jetë dhe qëndërmbrojtësi Sotiq Atanda i cili mungoi në sfidën kundër Vllaznisë për shkak të kartonave. Ndeshja Teuta-Partizani do të luhet ditën e premte në orën 18:00 në stadiumin “Niko Dovana”. Source: gazetatema.net