FOTOT/ Gwyneth Paltrow nuk do t’ia dijë për botën

Gwyneth Paltrow është shuam e kënaqur me veten dhe nuk ka aspak ndër mend që të ndryshojë.

Nuk janë të pakët ata që mendojnë se aktorja e njohur amerikane është e çuditshme, por 44 vjeçares aq i bën.

Për të rëndësi akt ë kujdeset për veten dhe të jetë sa më e shëndetshme.

Dhe që t’ia arrijë përdor metoda që kur i dëgjon të lënë me gojë hapur.

Së fundmi ajo përdori një kurë me qumësht dhie, me qëllim për tu pastruar nga të gjitha metalet dhe parazitët në trup.

Pas kësaj, menjëherë në faqen e parë të revistës “Womens Health”.

“Kam arritur në një pikë ku më pëlqen vetja. Nuk dua t’ia di fare se çfarë mendojë të tjerët”, tha amerikania ndërsa shkëlqen me një bikini të kuq në kopertinën e revistës.

Source: gazetatema.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *