Ledioni nxjerr në shesh "sekretin" erotik të Xhemit!(FOTO)

Xhemi Shehu, Arbana Osmani dhe Ledion Liço janë miq të vjetër dhe batutat ngacmuese mes tyre nuk mungojne.

Por batutën e fundit të Ledionit për Xhemin nuk dimë si  duhet ta marrim. Mos ai i zbuloi një sekret mikeshës së tij?

Teksa Arbana ka postuar një foto me përralla për fëmijë,ai shkruan se është në pritje të librit të ri nga Xhemi. Pasi Rudina i sugjeron ta lexojë, Ledioni i përgjigjet se po pret librin erotik nga Xhemi.  

 

Source: lapsi.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *