Momenti dramatik: Manovra e gabuar i kushton jetën turistit gjerman

Një video tronditëse e filmuar në një autostradë në Bangkok, Tajlandë, tregon momentin dramatik kur një motoçiklist, përfshihet në një aksident të frikshëm.

Turisti gjerman, Christian Melzer, ishte duke udhëtuar me shpejtësi të lartë, kur ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe është përplasur me një nga barrierat anësore të autostradës, ndërsa ka përfunduar në krahun tjetër të saj.

Aksidenti i ka kushtuar jetën turistit, ndërsa pamjet shokuese janë filmuar nga disa udhëtarë, të cilët gjendeshin në një makinë pas tij.

Source: gazetatema.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *