Nuk arriti të zbriste në kohë, gruaja tërhiqet zvarrë nga autobusi

Një grua ka humbur jetën në Rusi, pasi u tërhoq zvarrë nga autobusi për një kilometër.

Incidenti ndodhi në rajonin e Kamchatka, në lindje të Rusisë dhe është filmuar nga një kamera sigurie.

54-vjeçarja nuk arriti të zbriste në kohë, ndërsa këmbët i ngecën midis dyerve.

Shoferi ka vazhduar kështu rrugën, i bindur se pasagjerët kishin zbritur, pa e vënë re gruan, që për shkak të plagëve të marra, ka humbur jetën.

Source: gazetatema.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *