Tirana përgatitet për Flamurtarin, mungojnë Merveil dhe Cisse rikthehet Kërçiku

Tirana ka vijuar përgatijet për sfidën e rradhës që do të ketë kundër Flamurtarit në “Selman Stermasi”.

Për sfidën ndaj vlonjatëve trajneri Mirel Josa nuk do të ketë në dispozicion, Merveil dhe Cisse, të cilët nuk jane stervitur me grupin sot per shkak demtimesh.

Ndërkohë, Domgjoni ka rekuperuar problemin muskular dhe eshte bashkuar me grupin, si dhe Dorian Kërciku që do të jetë në dispozicion për këtë përballje.

Një tjetër mungesë e konfirmuar është ajo e Erjon Hoxhallari që do te mungoj per shkak kartonash.

Tirana-Flamurtari do të luhet ditën e dielë në orën 17:00.

Source: gazetatema.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *